logo-mini

درباره نگارآفرین

به ما ملحق شوید...

تلفیقی از هنر، صنعت و بازار

به ما بپیوندید

شرکت نگارآفرین با به کارگیری کارشناسان و متخصصان در سه زمینه هنری (شامل طراحان گرافیک و معماری و عکاسان)، مهندسی صنایع و مدیریت بازرگانی بر این باور است که با کمک آفریننده نگار بتواند فرهنگی نوین در کسب و کار، افزایش فروش و بهبود مداوم عملکرد مجموعه ها را به ارمغان آورد.

شرکت نگارآفرین توسط هنرمندان خوش ذوق، مهندسین صنایع کارآمد و مدیران بازرگانی حرفه ای، بسته ها و راهکارهایی را برای مشاغل گوناگون در ابعاد مختلف طراحی کرده است تا با ارائه خدمات افزایش دهنده فروش و بهینه سازی مداوم عملکرد، کمک شایانی به رشد مجموعه کرده باشد.

افزایش فروش:

در دنیای رقابتی کسب و کار امروز، افزایش فروش به مسئله ای تبدیل شده است که اگر صاحبان کسب وکار لحظه ای از آن غافل شوند ممکن است از این دنیای به شدت رقابتی حذف شوند. افزایش فروش شامل ارائه ایده و اجرای آن، برنامه ریزی برای برندسازی، تهیه نقشه بازایابی و … می باشد.

بهبود عملکرد:

بالا بردن کیفیت محصول یا خدمت و بهینه سازی امور جاری در جهت تولید محصول یا ارائه خدمت، کمکی جدی به پیشرفت هر مجموعه می کند و همین امر یکی از مهم ترین مواردی است که شرکت ها و مجموعه های بزرگ (برند های امروزی) را از سایرین جدا می کند. بهبود عملکرد خود به فعالیت هایی از قبیل کاهش هزینه های جاری و اجرایی، سیستماتیک کردن تولید و فروش، حذف فعالیت های اضافی در تولید محصول یا ارائه خدمت و … تقسیم می شود.

شرکت نگارآفرین به دلیل وجود سه علم هنر، مهندسی صنایع و مدیریت بازرگانی بر شعار «تلفیقی از هنر، صنعت و بازار» استوار است. چشم انداز شرکت نگارآفرین پیشرو بودن در ارائه خدمات شایسته در زمینه تبلیغات و برندسازی و مأموریت این شرکت، ارائه ایده و مشاوره در زمینه تبلیغات و برندسازی و اجرای آنها به بهترین شکل و کیفیت ممکن می باشد.

شاهین میرشکاری

شاهین میرشکاری

CEO