logo-mini

رسانه دیجیتال

قدیما هر کس که می خواست یه چیزی بخره، واسه این که جنس خوبشو پیدا کنه از درو همسایه میپرسید که فلان چیزو کجا با بهترین قیمت و کیفیت می فروشن!! اما بعدها با گذشت زمان و ایجاد تحولات تکنولوژی تو زندگی مردم، دیگه هر کسی، هر چیزی که بخواد دنبالش بگرده کافیه یه گوشی موبایل یا کامپیوتر به علاوه یه اینترنت داشته تا هر چیزی که بخواد رو بتونه پیدا کنه…

این موضوع خودش باعث شده تا دنیای مجازی اینترنت به یه بازار رقابتی تبدیل شه، دنیایی بسیار مهیج و سرگرم کننده… 🙂

تازگیها دیگه حتی کوچکترین کسب و کار ها هم  واسه خودشون یه خونه یا مغازه توی این دنیای مجازی اجاره کردن تا از قافله این بازار رقابتی جا نمونن. حالا شما هم یه لحظه با خودتون فکر کن! ببین اگه تو این دنیا (اینترنت) مثل بقیه واسه خودت یه جا نداشته باشی چه بلایی سر کسب و کار قشنگت که با هزار زحمت ساختیش میاد؟!! واسه همین با اینکه یه جاهایی بهتره همرنگ جماعت نباشی، به شما پیشنهاد میکنیم که در این موضوع همرنگ بشید و یه خونه یا مغازه واسه خودتون توی اینترنت بگیرید.

شرکت نگارآفرین یه تیم پر از مُخ کامپیوتر دور خودش جمع کرده تا با پنجه های طلاییشون برای شما یه جای بسیار شیک و مجلل (وب سایت) توی اینترنت بسازن و کمک کنن تا این مکان به یکی از پر بازدید ترین جاهای اینترنت تبدیل بشه.

خدمات ما توی این زمینه تو خط پایینی نوشته شده:

  • طراحی وب سایت
  • بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو (SEO)
  • ساخت نرم افزار های گوشی های موبایل (Android & iOS)
  • تبلیغات اینترنتی و شبکه های اجتماعی

خواهی نشوی رسوا، همرنگ جماعت شو… !!